Kłujący ból po pobieraniu szpiku

Dzień dobryKilka lat temu miałam pobierany szpik oraz kawałek kości. Od jakiegoś miesiąca odczuwam przeszywający, kujący ból od miejsca w którym miałam wbijaną igłę aż do kostki(prawa noga po całej długości;tak jakby od kości ogonowej przez pośladek, tyłem nogi) i uczucie parzenia już przy kostce. Nie mogę wtedy stanąć na tej nodze. Do jakiego lekarza powinnam się udać oraz co to może być?Pozdrawiam

Witam. Opisane objawy nie muszą wiązać się z pobieraniem szpiku w przeszłości. Mogą natomiast być manifestacją rwy kulszowej. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.