Kłujący ból po prawej stronie od zakończenia żeber, promieniujący aż do obojczyka

Odczuwam klujacy ból po prawej stronie od zakończenia żeber promieniujacy aż do obojczyka oraz do mostka. Czy to coś złego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opis jest niecharakterystyczny, proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i osobiście skonsultować ten problem. Do oceny bólu w klatce piersiowej niezbędne jest badanie kliniczne. Czy doszło do urazu? Czy ból jest przypis pierwszy raz w życiu? Jaki jest ten ból? Stały/kolkowy, nasila się?ma związek z przyjmowaniem pokarmów?