Kochałam się z chłopakiem do końca, nie mam okresu - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam,
okres powinnam dostać 14 grudnia, a mamy 18 stycznia i nic. Nie dostałam. Ponad miesiąc spóźnienia. Jednak ostatnio mam straszne bóle brzucha, jak zawsze przed każdym okresem. Z moim chłopakiem kochałam się 16 stycznia i niestety spuścił się w środek. Czy istnieje ryzyko, że mogłam zajść w ciążę?
Proszę pilnie o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
w Twoim przypadku warto wykonać test ciążowy oraz badanie bata HCG w surowicy krwi oraz udać się po poradę do lekarza ginekologa. Jeżeli krwawienie miesięczne nie wystąpiło u Ciebie już ponad miesiąc, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży.
Pozdrawiam!