Kolki i zaparcia u niemowlaka

Córka ma 2,5 miesiąca,karmiłam ją piersią i brak problemu z kupą,od 3 tyg dokarmiam mm-brak pokarmu,początkowo mm gerbera i pierś-kupka w porządku,potem bebiko i mniej piersi, zaczęły się zatwardzenia,od 3 dni bebilon na kolki i zaparcia i prawie wogóle piersi ;( zaparcia nadal,kupy zielone i jedynym sposobem na ich wydostanie się jest kąpiel.Czy to kwestia niedopasowania aktualnego mleka czy reakcja na całkowite przejscie na mm? powinnam wrócić na mm gerbera?od 3 dni podaję również dicoflor 30.

Dzień dobry,

Objawy, które Pani opisuje są wynikiem nietolerancji mleka, lub nawet alergii.

Proszę skonsultować się z lekarzem i prawdopodobnie przepisze mleko zawierające hydrolizat białkowy. Na receptę jest taniej.