Kolki, zielony kał i ulewanie u 9-tygodniowego dziecka

Moja córeczka ma 9 tygodni. Od początku cierpi na kolki. Około 3 tygodnie temu kolki zaostrzyły się. Córeczka zrobiła się niespokojna, płaczliwa. Bardzo mocno ulewa i robi zielone kupki. Przez ostatnie 2 dni jej kupki były śluzowe, jak zielony kisiel,a kolki były silniejsze. Ma też nieustanny katar bez gorączki.Podejrzewam alergię pokarmową jednak lekarka lekceważy moje spostrzeżenia. Mieszkam w Norwegii, chcę we wrześniu jechać do Polski zbadać córkę. Czy zwłoka jej nie zaszkodzi? Co robić?

córeczka prawdopodobnie ma nietolerancje mleka bo jej przewód pokarmowy nie wytwarza jeszcze prawidłowej ilości enzymów , dobrze byłoby podac enzymy potrzebne do trawienia mleka DELIKOL , poza tym florę bakteryjna np. Docoflor , a mleko Bebilon Pepti ( lub odpowiednik) a jeśli to nie pomoże to mleko Nutramigen , a dodatkowo jeśli mocno ulewa to jeszcze Gastrotuss Baby .