Kolonoskopia i jelita wypełnione kałem

Witam Lezałam w szpitalu 9 dni na diecie miałam kolonoskopie i mimo ze byłam oczyszczana jelita były wypełnione kałem wiec badanie nie wyszło i problem został jem duzo kapusty i troche jak by ruszyło i czopki glicerynowe mecze sie tym strasznie co jesc zeby powróciło oddawanie stolca jak z rok temu ,nadmienie ze córka chorowała na chorobe hinszprunga ale to chyba moim wieku jest nie mozliwe mam 56 lat .

Proszę udać się do lekarza gastrologa, który Pani przepisze odpowiednie leki i pomoże w problemie. Dieta oczywiście bogata w błonnik.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg