Komplikacje po zatorze płucnym i zakrzepicy żył

Przeszło rok temu miałam zator płucny i zakrzepice żył głębokich od ponad pół roku ma problemy ze sercem chodze do kardiologa ale on twierdzi ze to nic poważnego W nocy tak szybko mi bije serce ze nie mogę leżeć 31.10.2013 będąc w podróży doszło u mnie do omdlenia i zapaści upadłam bardzo mnie boli lewe ramie nie mogę ruszać reką Od września 2012 r jestem na acenocumarolu Nie zatrzymano w szpitalu ale wysłano do mu Do zapaści doszło w warszawie a do domu wracałam pociągiem do Katowic

trzeba zobrazować te zaburzenia rytmu np 24-godzinnym zapisem EKG met Holtera - bo jeśli omdlenie i zapaść pojawiła się na skutek silnej arytmii to mozliwe ze potrzebne będzie wszczepienie rozrusznika.. Jeśli nie miała Pani tego badania to prosze je jak najszybciej zrobić- nawet prywatnie - koszt to ok 100pln.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz