Komplikacje po zmniejszeniu żołądka

Witam serdecznie, W październiku 2013 roku przeszłam zmniejszenie żołądka. Do dzisiaj obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Od jakiś dwóch tygodni boli mnie po lewej stronie od żebrami ( to jest piekący ból) oraz zaczęły mi puchnąć palce , troszkę twarz i jestem opuchnięta na twarzy. Nadmieniam również że choruję na niedoczynność tarczycy i przyjmuję Novotyrol 100 oraz furosemid. Co może być przyczyną opuchnięć i czy te bóle są niebezpieczne i coś oznaczają? POzdrawiam

Takie objawy są całkowicie niezależne od operacji jaką Pani przeszła. Ból raczej ma podłoże neuralgiczne czyli związane z podrażnieniem nerwów obwodowych, zaś obrzęki mogą być związane z niedoczynnością tarczycy (być może dawka hormonów tarczycy jest zbyt mała). Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z neurologiem i endokrynologiem (po wcześniejszym wykonaniu kontrolnych badań poziomu hormonów tarczycy głównie TSH i fT4).