Kompulsywne objadanie się, cellulit i rozstępy u 25-latki

Witam mam 25 lat wzrost 167 cm ważne 77 kg jeszcze rok temu ważyłam 65 kg wchodziłam w ubrania rozmiaru 38 teraz 42 Mam napady obżarstwa nie umiem nad tym zapanować Wieczory są najgorsze moje ciało oblewa sie celulitem,a na brzuchu mam rozstępy zaczynam się sobą brzydzić pomocy!

Dzień dobry! Po pierwsze warto znaleźć przyczynę kompulsywnego objadania się. Przeprowadzenie pomiarów ciała oraz wywiadu żywieniowo-chorobowego pozwoli określić indywidualny plan odchudzania. Zachęcam do zapoznania się z ogólnymi zasadami zdrowego żywienia, które może Pani znaleźć na stronie www.diet-coaching.xaa.pl Jeśli ma Pani dodatkowe pytania proszę pisać na adres info@diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska