Komputerowe badanie wzroku

Badanie wzroku a wzrok. Witam! Dziś byłam na badaniu wzroku, dno oka bez zmian w obydwu oczach - 0,25 a ja na jedno z nich widzę troszkę gorzej , czy może być tak, że mam trochę większy minus w tym jednym oku czy komputerowe badanie jest w 100% precyzyjne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie komputerowe jest orientacyjne. Nie należy tylko na jego podstawie dobierać okularów. Proszę wykonać pełne badanie u okulisty, aby określić rzeczywistą wadę wzroku.