Konflikty w związku 28-latki

Witam. Od ponad roku nie jestem ze swoim chłopakiem nie byliśmy długo ze sobą Mamy wspólnych znajomych dlatego często się spotykamy Lecz to nie jest moim problem. Problemem jest to ze każda nasza wspólna impreza kończy się tak ze się całujemy on mówi miłe słowa a na drugi dzień jest tak jak by nic się nie stało, Poznałam chłopaka odeszłam od tamtego toważystwa na 3 miesiące lecz gdy przestałam się z nim spotykac na nowo zaczełam spedzać czas z tamtymi ludźmi bly urodziny naszego kumpla

Witam. Wydaje się, ze jedank dla Pani to towarzystwo jest dla Pani problemem. Kojarzy się mocno z byłym chłopakiem i sytuacjami, w których potem źle się Pani czuje.
Magdalena Brabec

Dzień Dobry,
to trochę zakręcone przyzna Pani. zachęcam do wizyty u psychologa czy psychoterapeuty. Takie spotkanie pomogłoby Pani przyjrzeć się tej sytuacji z pewnej perspektywy. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska - Paprocka

Warto porozmawiać o tym, jak się Pani czuje, czego oczekuje i co to dla Pani znaczy, gdy tak się dzieje. Bo istotne jest to, żeby mieli Państwo jasność co do swoich oczekiwań i możliwości, by uniknąć rozczarowania, frustracji itp.
Ważne, by Pani wiedziała czego oczekuje i potrzebuje i czy w takim rytmie, schemacie, ma szanse na realizacje tego. Być może jest tak, że Pani po takich imprezach oczekuje czegoś więcej, a dla byłego to miły czas, spełnienie pewnych potrzeb bez zobowiązań z osobą, której zna, ufa i która kiedyś darzył uczuciem. On prawdopodobnie nie ma motywacji do zmiany. Dla niego ten układ się sprawdza. Pytanie czy sprawdza się dla Pani. Ile z tego jest Pani korzyścią, a ile stratą? I jak długo chciałaby Pani tak funkcjonować? Być może na ten moment ten układ tez spełnia jakieś Pani potrzeby (np wypełnia pustkę, oddala poczucie samotności, czy chwilowo wypełnia potrzebę bliskości). Odpowiadając sobie na te pytania, pomoże Pani sobie podjąć decyzję.