Konflikty w związku a rozstanie

Hey , mam 19 lat I jestem z moim chlopakiem juz 9 miesiecy. Ostatnio strasznie sie kłucimy o byle co!! ogulnie to ja znaczynam , o byle jakie blachostki :/ Kocham go strasznie I chce z nim byc ale nie moge sie przestac na niego denerwoac o nic. Czyje jak sie oddalamy od siebie , on mi zawsze mowi jak mnie bardzo kocha I wiem ze mowi prawde. Ale problem tkwi we mnie bo to ja prowokuje nasze kłòtnie , potrzebuje rady

Witam serdecznie,
Napisałaś, że kochasz swojego chłopaka i chcesz z nim być, jednak zastanów się, czy te kłótnie o błahostki nie wynikają z tego, że czegoś Ci brakuje w związku, może chciałabyś, żeby coś się zmieniło?
Jeśli jednak problem nie tkwi w tym, to może przeżywasz stres, masz problemy, z którymi sobie nie radzisz i te kłótnie są sposobem na rozładowanie napięcia?
Dobrze byłoby, gdyby udało Ci się odnaleźć przyczynę. Następnym razem zanim sprowokujesz kłótnię, postaraj się uspokoić i zastanowić, do czego ona prowadzi i czy jest sens w ogóle ją zaczynać - może w ten sposób uda Ci się do niej nie dopuścić.
Pozdrawiam

Witam. Połową sukcesu jest uświadomienie sobie własnych błędów. I tę połowę Pani ma już za sobą. Drugi krok jest trochę trudniejszy, ale też należy do Pani. Proszę spróbować kontrolować swoje wybuchy złości. Rozumiem, ze nie będzie to dla Pani łatwe, ale od czegoś trzeba zacząć, jeżeli zależy Pani na utrzymaniu związku. Proszę w przypływie złości spróbować przypomnieć sobie, jak bardzo kocha Pani chłopaka i że nie warto się kłócić o drobiazgi - może brzmi banalnie, ale na prawdę skutkuje. Trzymam kciuki!