Konflikty w związku nastolatków

Mam problem ze swoją dziewczyną. Ona ciągle się ze mną kłóci i wypomina mi moje byłe, a przecież cały czas ukazuje jej moje uczucia, mówie że kocham iwgl, a ona raz na jakis czas powie że mnie kocha, a na moje słowa Kocham Cię, nie odpowiada, albo mówi ..fajnie.. Mówi , że w przeszłości zanim ze mną była cierpiała przeze mnie, bo nei chcioałem w tedy z nią być, wiec teraz musze cierpieć... Jak z nią o tym wszystkim pogadam, to jest dobrze na jeden dzień, a następnego dnia, znów jest coś nietak

Dzień dobry!

Słowa dziewczyny "kiedyś przez Ciebie cierpiałam, więc teraz ty będziesz" i jej zachowanie wydają się być bardzo niedojrzałe. Trudno na takiej podstawie budować wartościowy, uczciwy związek, w którym obie strony są szczęśliwe. Z pewnością takich rozmów między Wami powinno odbyć się jeszcze wiele, ale żeby szły za nimi także refleksje, realne zrozumienia i ZMIANA sposobu myślenia oraz zachowania.

Pozdrawiam!