Koniec okresu a stosunek i możliwość ciąży

Witam . Mam pytanie odnoście ciąży. We wtorek dostałam okresu, jednak skończył się on w piątek . Tego dnia uprawiałam petting z chłopakiem. Doszło do włożenia palca do pochwy i jest mozliwość że przeniósł na nim swoje nasienie. Dodam że biore tabletki antykoncepcyjne, a dzis rano(nedziela) zauważyłam krew korzystając z toalety Jakie jest ryzyko ze zaszłam w ciąze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dla osób stosujących tabletki antykoncepcyjne ryzyko przedstawia się następująco: 1 para na 200 stosujących tą metodę doczeka się potomka w ciągu roku.