Kontakt rąk ze spermą i petting a ryzyko ciąży

Witam . Uprawiałam z chłopakiem nie dawno peeting . I miał on styczność z swoją spermą zanim zabrał się za okolice mojej pochwy przed tym dotykał wielu przedmiotów w domu . Pytanie moje dotyczy tego czy mogło dojść do zapłodnienia . Z tego co czytałam było dużo przypadków że dziewczyny zostawały mamami po przez peeting . Ale też było że po przez powietrze plemniki umierają . Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na ciążę są niewielkie ale nie można ich wykluczyć.