Kosmetyki w ciąży - czy mogę ich spokojnie używać?

Witam, jestem w 22. tygodniu ciąży. Od lat mam wrażliwą cerę z popękanymi naczynkami. Od czasu ciąży wydaje mi się, że naczynka są bardziej widoczne, a twarz zaczerwieniona. Zastanawiam się, czy używanie kremów z witaminą PP i witaminą K jest bezpieczne w ciąży. Dziękuję.

Witam serdecznie.
Używanie kosmetyków zawierających witaminy PP oraz K nie jest przeciwwskazane w ciąży. Jednak należy wybierać kosmetyki przeznaczone dla kobiet w ciąży. Najlepiej kupione w aptece lub dobrej drogerii. Zapewni to bezpiezceństwo zarówno dla Pani, jak i dla Pani dziecka.
Pozdrawiam