Koszt protezy zębowej

witam, moje przednie zeby sa prawie w dobrym stanie, tylko jedna jedynka jest deikatnie uszczerbiona z tyłu, problem polega na bocznych zebach 6 sztuk jest zniszczonych całkowicie od 4rek po obu stronach łacznie z 6tkami, a pozostałe dwa koncowe sa do dbudowy, oczywiscie jak zaczne działac :-). moje pytanie jest takie , jaki jest koszt takiej protezy , o jakiej pan wspomniał, mam na mysli poza leczeniem tych zebów , które mam do zrobienia, bo to oczywiscie dodatkowy koszt. pozdrawiam jacek

Jeszcze raz podkreślam ,że odpowiedzialna wycena możliwa jest dopiero po pełnym badaniu pacjenta