Kremy na zimę dla cery suchej

jakie kremy są najlepsze na zime? mam cere sucha i zalezy mi na odpowiedniej ochronie

Witam serdecznie. Niestety nie możemy na naszym forum reklamować konkretnych produktów stąd też moja propozycja aby udać się do drogerii lub apteki i zasięgnąć tam porady. Warto pamiętać aby krem miał bogatą konsystencję, jednak aby nie był zbyt tłusty.