Krępujące ale naprawdę nie wiem, brak seksu -pieszczoty, a ciąża

Mam 20 lat, 2 dni temu nie uprawiałam seksu ze swoim partnerem, ale pieściliśmy się. Doszło do wytrysku partnera, ale nie dokładnie w okolicach moich narządów. Wytarł wydzielinę ale rąk nie do końca, a potem dotykał moich miejsc intymnych.

Chciałam zapytać jak długo żyją plemniki w takich warunkach i czy możliwa jest u mnie ciąża? Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy tego typu pieszczotach?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!

W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest bardzo małe, nie można go jednak całkowicie wykluczyć.
W suchym niekorzystnym środowisku, jakim są ręce czy pościel plemniki giną bardzo szybko (nawet w przeciągu kilku minut). Jeżeli jednak miały możliwość, że nasienie dość szybko przedostało się w okolicę Pani narządów płciowych, potencjalnie istnieje możliwość, że doszło do zapłodnienia. Jednak jak wspomniałam wcześniej to bardzo mało prawdopodobne.