Kreska fabryczna na teście ciążowym

Dzień dobry mam pytanie biorę tabletki antykoncepcyjne 3 miesiace Zostały mi ostatnie 2 tabletki i zrobiłam test ciążowy dla pewnOści stosunki nie były do Końca kiedy zrobiłam test to wyszla jedna kreska przy kontrolce C i ani śladu przy t na drugi dzIeń spojrzałam na test i przy kontrolce t była kreska widoczna ale biała nie była nawet ani trochę zabarwiona tylko biała czy mogła to być kreska fabryczna ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Testu ciążowego nie należy oceniać, po czasie jaki został wskazany w instrukcji, gdyż jego wyniki mogą być fałszywe, proponuję wykonać kolejny test za ok 10 dni. Pozdrawiam