Krew i brązowa wydzielina podczas stosunku

Witam! nie wiem co się ze mną dzieje...po przerwaniu błony dziewiczej miałam pół roczną przerwę. zaczęłam znowu współżyć, nie odczuwam żadnego bólu, jednakże pojawia się krew podczas stosunku. jest tego dużo, zawsze pościel brązowa lub czerwona (stąd wiem że krew) i tak za każdym razem...Później już nic..co mi jest??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie czy plamienie podczas stosunku może być spowodowane nadżerką. Nie można wykluczyć mechanicznego uszkodzenia pochwy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zdiagnozuje przyczynę nieprawidłowości.