Krew po oddaniu moczu podczas przeziębienia a możliwość ciąży

Witam dzisiaj po oddaniu moczu zauwylam na papierze zabarwienie krwia i delikatnie krwawie, co to moze byc? ogolnie nie choruje, akurat jestem przeziebiona i boli mnie gardlo przy przelykaniu. okres powinnam dostac 10go stycznia raczej mam regularnie ewentualnie troszke sie spoznia, czy mozliwe ze to ciaza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można zweryfikować ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy. Pojawienie się krwi podczas oddawania moczu może być spowodowane infekcją dróg moczowych. Nie można wykluczyć wcześniejszej miesiączki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.