Krew podczas oddawania stolca i kłucie w lewym boku brzucha

Witam Dziś przy oddawaniu kału spostrzegłem dużą ilość czerwonej krwi, podejrzewam hemoroidy ( genetycznie - występowały u mnie w rodzinie) jednak czy może mieć to wpływ z kłuciem w lewym boku brzucha nad żebrami przy wdechu trwało to ok. tygodnia. Dodam, że jestem osobą aktywną fizycznie i dotychczas nie miałem żadnych tego typu problemów

Witam,
żywoczerwona krew pojawiająca się w stolcu świadczy o krwawieniu w końcowym odcinku jelita grubego (tu rzeczywiście najczęstszą przyczyną są hemoroidy).
Ciężko ustosunkować się do Pana dolegliwości w lewym podżebrzu.

Jeżeli sytuacja się powtórzy lub ból w lewym boku nie ustąpi - proszę zgłosić się do lekarza POZ celem wykonania badania USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam!