Krew podczas trzeciego stosunku a przerwanie błony dziewiczej

Witam. Mam problem. Około 3 tygodnie temu przeżyłam swój pierwszy raz. Był bolesny, ale krwi było niewiele. Nasz kolejny raz po około tygodniu był już bezbolesny i bez krwi. Dzisiaj miał miejsce nasz trzeci raz i znów odczuwałam ból przy wprowadzaniu członka i momentalnie pojawiło się sporo świeżej krwi. Czy możliwe, że dopiero dzisiaj doszło do pełnej defloracji? Każdy nasz stosunek był z zabezpieczeniem, miesiączkę też miałam normalnie w terminie. Proszę o poradę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie do defloracji doszło już za pierwszym razem. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG.