Krew w błonie śluzowej, czy to coś groźnego?

Kochałam się z chłopakiem, a po stosunku zauważyłam odrobinę krwi w śluzie?
Nigdy tak nie było, od dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne, czy to coś poważnego?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niewielka ilość krwi w śluzie po stosunku może być wynikiem uszkodzenia błony śluzowych dróg rodnych. Jednorazowy incydent nie jest niczym niepokojącym. Gdyby powtórnie doszło do pojawienia się krwi lub jej ilość uległa zwiększeniu należy udać się na wizytę do ginekologa.

Pozdrawiam