Krew w kale a nerwica lękowa

krew w kale mnie martwi usg brzucha ok ,nerwica lekowa biore velakin 37,5mg i welakin 75 mg z akzdej po jednej tablece raz dziennie rano a noc afobam i duzo melisy pije rumianek traxsena chciała bym sie wyleczyc z nerwicy an zawsze i oniej zapomniec czuje lek strach z e zemdleje przecioganie z jednej na druga strone bole glowy oczów prosze o rady z poważaniem

Szanowna Pani,
Krew w kale wymaga konsultacji gastrologicznej i może wynikać z wielu przyczyn. USG jamy brzusznej nie jest w stanie wykluczyć/potwierdzić niektórych schorzeń.
Proszę absolutnie nie zażywać Tranxene dłużej niż jeden miesiąc.Jest to lek uzależniający.
Jeżeli Velaxin w zażywany dłużej niż 4 tygodnie nie skutkuje proszę skonsultować się ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie