Krew w moczu a zapalenie jądra i tłuszczak w nerce
wynik moczu Krew mało,ph 6.0, ciężar 1,017,nabłonki płaskie nieliczne,Leukocyty 1-3,Erytrocyty 5-10,obecne plemniki. Mam na początku oddawania moczu krew co kilka dni tak się pojawia zaczęło się to po zapaleniu jadra które leczyłem cipronexem. Usg jamy brzusznej bez zmian poza tłuszczakiem w lewej nerce 4mm.stwierdzone żylaki powrózka usg jadra bez zmian.prostata miernie powiększona. Od ponad roku nie uprawiam sex a nie sie nie masturbuje.Posiew moczu bez bakterii. Byłem u urologa i internisty.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam, być może zapalenie najądrza było powikłaniem zapalenia prostaty - wtedy przy nasileniu stanu zapalnego może pojawić się krwiomocz. Czy tak czy owak - obecność krwi w moczu jest objawem niepokojącym, wymaga dokładnej diagnostyki urologicznej, niekiedy wziernikowania cewki, pęcherza dla ustalenia źródła krwawienia. W tym przypadku porada internetowa nie jest wystarczająca. Jeśli urolog nie widzi przyczyny krwawienia to... może zmienić urologa ? Ani tłuszczak w nerce, ani zylaki powrozka nie są przyczyną Pańskich dolegliwości. Pozdrawiam RH