Krew w śluzie - czego się obawiać?

Witam,
mam poważny problem i chcę zasięgnąć tutaj jakiejś rady, mianowicie dzień przed sylwestrem skończyły mi się dni płodne (według kalendarzyka internetowego), ale w sylwestra kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczeń (nie stosuję antykoncepcji wcale) i on wytrysnął we mnie dosyć sporą ilością. Następnie w poniedziałek wydzielało mi się strasznie dużo śluzu przezroczystego.
Dziś 3 dni przed okresem uprawialiśmy seks, również bez zabezpieczeń, ale nie wytrysnął we mnie, po stosunku włożył mi palce i doprowadził jeszcze do orgazmu. Stosowaliśmy wazelinę kosmetyczną i parę godzin po tym, tak z 3, zauważyłam w śluzie krew, gdy się podcierałam.

Boli mnie do tego macica - czy ja jestem w ciąży, czy poroniłam, czy to rak szyjki macicy, a może jakaś infekcja? Za 3 dni mam dostać okres.
Proszę was bardzo o pomoc.
Mam 17 lat i bardzo się niepokoję, a zwłaszcza mój chłopak, że może mi się coś stać. Będę naprawdę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc lub poradę.

Witam serdecznie,

plamienie/krwawienia po stosunku, czyli krwawienie kontaktowe może być objawem nadżerki.
Ale niewykluczone, że przyczyną plamienia mogą być otarcia dróg rodnych.

Jednak, aby wyjaśnić przyczynę dolegliwości, wskazane jest badanie ginekologiczne.

Pozdrawiam