Krew w śluzie pomiędzy miesiączkami

witam serdecznie. Okres miałam 2 tygodnie temu, a dzisiaj zauwazyłam taką delikatna krew w śluzie, była bardzo jasna (blada), było jej mało. czy istnieją powody do niepokoju?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie jednorazowego plamienia śródcyklicznego nie powinno być powodem do niepokoju. Możliwe przyczyny dolegliwości to zaburzenia hormonalne czy zmiany typu nadżerka, polip. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.