Krew z odbytu, uczucie niepełnego wypróżnienia i lekki ból brzucha

Od trzech tygodni po wypróżnieniu zauważyłem krew świeżą na papierze w końcowej fazie po wszystkim mam uczucie nie pełnego wypróżnienia i dziwny dyskomfort odbytu przeszkadza nawet siedzenie lekki ból w brzuchu przez okres do dwóch- trzech godzin póżniej wszystko wraca do normy bez bólu jak by nic się nie stało ale za każdym razem przy wypróżnianiu dzieje się tak samo co trzy dni zaznaczam ze mam hemoroidy które wychodzą na zewnątrz i po kilku godzinach się chowają co to może być ???

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy najprawdopodobniej związane są z obecnością guzów krwawiczych (hemoroidów). Proponuję konsultację w poradni chirurgicznej.