Krew ze śluzem

Witam! Podczas jajeczkowania zdarza mi sie zauwazyc krew ze sluzem pojawia sie to czasami raz dziennie a czasami w ogóle tego nie ma. Czy to coś powaznego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią plamienie to najpewniej tzw. plamienie owulacyjne, które występuje u pewnej grupy kobiet. Tak naprawdę dobrze byłoby jednak, gdyby skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią i wykluczy patologiczne podłoże dolegliwości.