Kropki na penisie koło żołędzia i biała narośl

Witam, mam 26 lat. Od pewnego czasu na moim penisie pojawiły się dziwne krostki oraz jakaś narośl, która raz jest większa, a raz mniejsza. Boję się, że to coś poważnego. Nie swędzi, nie boli. Czy to jest zaraźliwe? Sex uprawiam z moją narzeczoną bez prezerwatywy. Przedstawiam zdjęcie. Proszę o odpowiedź, dziękuję. http://yfrog.com/japic0172cj

26 LAT ponad rok temu

Witam,

Zmiany najprawdopodobniej odpowiadają kłykcinom kończystym, schorzeniu o etiologii wirusowej wywoływanemu przez wirus brodawczaka ludzkiego (HPV).
Powinien Pan udać się do lekarza dermatologa- wenerologa, który może Panu zaproponować albo leczenie miejscowe- kremem albo terapię wymrażania zmian.
Pana partnerka powinna udać się do lekarza ginekologa, gdyż istnieje ryzyko, iż w jej przypadku zmiany znajdują się w obrębie szyjki macicy (musi to zobaczyć lekarz i pobrać komórki do badania).

Pozdrawiam