Kroplówka przyspieszająca poród

Witam jestem w 26 tygodniu ciazy, pierwsze dziecko urodzilam przez ciecie cesarskie -wcześniak ur w 34 tyg ciąży, drugie dziecko przez ciecie brak postepu porodu, teraz lekarz wymiguje sie od odpowiedzi czy bede mogla sama rodzic czy tez konieczne bedzie ciecie i z tad moje pytanie do Panstwa. Chciałabym tez wiedziec czy moge dostac kroplowke przyspieszajaca porod bo przy drugim porodzie nie podano mi na ryzyko pekniecia macicy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by odpowiedzieć na Pani pytanie w ramach porady internetowej. By ocenić jaki poród będzie dla Pani najlepszy należałoby znać dokładniejsze informacje dotyczące Pani stanu zdrowia/historii choroby (w tym historii położniczej). O tym jaki poród będzie dla Pani najlepszy proszę zatem porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Tak naprawdę najpewniej będzie to jednak cięcie cesarskie.

Nie napisała Pani jaki sposób ukończenia ciąży Panią interesuje. Czy Pani chce rodzić naturalnie ? czy chce Pani ukończyć ciąże cięciem cesarskim? Obawiam się że chce Pani wymusić na lekarzu ukończenie ciąży siłami natury stąd lekarz wymiguje się od odpowiedzi.