Krosta na brodawce piersi

witam na mojej brodawce piersi wyskoczyła mi biało żółta chrosta nie boli nie da sie jej wycisnąć czy to coś poważnego.

Przede wszystkim proszę nie wyciskać takich zmian. Może Pani kilka dni obserwować zmianę, ewentualnie posmarować maścią przeciwbakteryjną np dostępnym bez recepty tribiotykiem. Jeżeli nie bedzie poprawy , proszę zgłosić się do lekarza