Krosta na wargach sromowych u 20-latki po stosunku płciowym

Witam! Mój problem dotyczy krosty na wargach sromowych wewnętrznych. Wyczułam ja następnego dnia po zbliżeniu z partnerem. Znajduje się na lewej wardze i po naciśnięciu wypłynęło z niej niewiele białego płyny/śluzu. Jest dość duża i bolesna. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego, dodam jeszcze że mój partner ma na ustach tzw. katar. Czy to jest groźne? Proszę o pomoc. Dwudziestolatka.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie prawdopodobnie wynikiem zgłaszanych dolegliwości jest zaczopowanie ujście gruczołu Bartoliniego. Charakterystyczną cechą tego zespołu jest właśnie ból i wyczuwalna gulka w okolicach warg sromowych . Polecam aby udała się Pani do ginekologa .