Krostki na brodawkach w 14 tygodniu ciąży

Witam:-) moje pytanie i zmartwienie jest następujące jestem w 14 tygodniu ciąży piersi troszeczkę ale minimalnie się powiększyły z tym żę coraz więcej mam na nich krostek na brodawkach jakieś plamki i poza nimi tak jakby miały mi się brodawki powiększać i na piersi wchodzić poza tym bardzo suche są sutki ....Proszę o wypowiedz w tej kwestii.....

Witam! Zmiany o których Pani pisze są normalną reakcją tkanki gruczołu sutkowego na zachodzące w organizmie ciężarnej kobiety zmiany hormonalne. Proszę pamiętać o odpowiednim nawilżeniu i pielęgnacji delikatnej skóry na piersiach.