Krostki na ciele u 5-miesięcznego dziecka

Witam, u mojego 5 mc synka pojawiły się najpierw krostki w okolicy odbytu, następnie na brzuszku i szyi, utrzymują się od 2 dni, chociaż wydaje mi się że te na brzuszku są mniejsze, robiłam mu okłady z rumianku na prąciu ponieważ miał krostkę czy to moze być wina rumianku? jak złagodzić te objawy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany zdecydowanie powinien ocenić lekarz pediatra! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się na wizytę.