Krostki na klatce piersiowej, brzuchu i rękach

Witam.Na początku maja na kaltce piersiowej pojawiły mi małe krostki i na prawej piersi dwie większe zmiany które po pewnym czasie zanikły i pojawiły się znów na poczatku lipca tylko zę na brzuchu i na rękach i też część zanikła ale na rkach zostały białe plamy po tych zmianach.Chiałbym się dowiedzieć co to mozę być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog. Po ustaleniu rodzaju zmian możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.