Krostki na skórze brzucha

Od kilku dni mam takie krosty na brzuchu najpierw zauważyłam jedna większa, jakby liszaj, a następnie robiły mi się takie małe krostki jakby mnie komary pogryzły. Robi mi się tego coraz więcej. Czy to coś poważnego ?

Przyczyny krostek w tej okolicy mogą być różne, może to być zarówno od alergia pokarmowa lub kontaktowa jak i objaw po choroby zakaźnej. W związku z tym leczenie też musi być odpowiednio dobrane Jeśli ilość krostek się powiększa niezbędna będzie wizyta u specjalisty, który po dokładnym obejrzeniu zmian i zebraniu wywiadu zaleci właściwe leczenie.