Krostki na twarzy, szyi i ramionach u niemowlaka

Moj synek ( 5 tyg) ma krostki na twarzy , szyi i ramionach. Prezy sie takze po jedzeniu. Karmie go mlekiem modifikowanym. Ja w przeszlosci mialam skaze bialkowa. Czy to moze byc przyczyna, bo w Anglii gdzie mieszkam to nie widza problemu.

Mogą to być pierwszorzędowe objawy skazy białkowej. Z całą pewnością proszę obserwować synka. Zwracać uwagę na to co Pani spożywa - być może będzie konieczne ograniczenie spożywania produktów mlecznych i nabiału jeżeli oczywiście karmi Pani piersią. Natomiast jeżeli syn jest karmiony sztucznie może będzie trzeba zmienić mleko.