Krostki pod pachą u taty

Witam mój tata dostał pod pachą drobne krostki i do tego cała pacha jest zaogniona jak mu pomóc ? co to może być

Dzień dobry :). Proszę umówić Tatę na konsultację do lekarza poz lub do dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl