Krostki zmieniające się w swędzące plamki u 28-latki

Witam od kilku dni pojawiaja sie na moim ciele zaczelo sie od brzucha krostki ktore zmieniaja sie w plamki wielkisci ziarnaka grochu strasznie swedzace i jest ich coraz wiecej na piersiach pod pachami i w pachwinach strasznie swedza i jak juz powstanie plamka to tak jakby schodzi naskorek bylam u lekarza rodzinnego przepisal mi masc ale nic nie pomaga prosze o jakas podpowiedz co to moze byc i jak to wyleczyc.dodam ze nigdzy nie mialam problemu ze zdrowiem i taka wysypka

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Bez oceny wizualnej nie można zbyt wiele powiedzieć w tej sprawie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl