Krosty na penisie po stosunku

Po seksie oralnym z nowo poznaną dziewczyną pojawiły mi się na penisie trzy małe grudki, jakby krostki, są bardzo małe, koloru brązowego/ciemnoczerwonego. Są położone blisko siebie, są bardzo małe, nie bolą, nie są twarde. Znajdują się zaraz pod żołędziem, na części niewidocznej dla mnie z góry, muszę odwrócić penisa. http://img208.imageshack.us/img208/294/img0764yw.jpg

Witam! Seks oralny bez prezerwatywy stwarza identyczne ryzyko szerzenia chorób przenoszonych drogą płciową jak stosunek waginalny. W związku z tym należy brać pod uwagę przede wszystkim takie przyczyny. Zdjęcie nie przedstawia dokładnie zmian, ale wydaje się, że przedstawione zmiany oraz wywiad mogą sugerować kłykciny kończyste. Niestety aby zweryfikować to przypuszczenie konieczna jest bezpośrednia ocena zmian. W związku z tym jeśli jest Pan pewien, że zmiany pojawiły się bezpośrednio po kontakcie seksualnym to wskazana jest konsultacja dermatologiczna w celu uzupełnienia wywiadu chorobowego, bezpośredniego zbadania zmian oraz zlecenia ewentualnych badań dodatkowych. Po ustaleniu najbardziej prawdopodobnego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie ewentualnego leczenia. Pozdrawiam serdecznie!