Krosty na żołędziu - leczenie nie przynosi efektów. Co robić?

Po stosunku z dziewczyną na żołędziu po bokach pojawiły mi się takie malutkie krosty wielkości główki od szpilki, są one koloru żołędzia. Na górze żołędzia mam lekkie zaczerwienienie, żołądź jest również tak jakby wyschnięty/zmarszczony. Dodam, że żołądź mnie nie piecze ani nie swędzi, jak i nie było żadnej wydzieliny z niego czy białego nalotu. Pojawiły mi się też objawy jakby drętwienia nóg (zwłaszcza prawej nogi i ręki) i pobolewania mięśni (zwłaszcza prawej nogi w okolicach krocza, tak jakby prawy węzeł chłonny), też czasami odczuwam jakby mnie stopy i dłonie piekły od środka, jak i mrowienie. Cały czas mam takie uczucie jakby prawa noga trochę taka zdrętwiała była (jakby krew w niej słabiej krążyła). Na języku pojawił mi się taki jakby delikatny biały nalot, ale lekarz powiedział, że jest to spowodowane śliną. Ten stan utrzymuje się już 3 tygodnie. Byłem u lekarza rodzinnego, na początku przepisał mi maść do smarowania żołędzia C*** i F***, ale po tygodniu stosowania nie zauważyłem żadnej poprawy, więc znów się udałem do lekarza. Tym razem zrobiłem badanie moczu ogólne - z badania moczu wyszło, że wszystko jest w porządku, więc lekarz przepisał mi lek U*** i maść do smarowania żołędzia P***. Niestety minęło już parę dni i dalej nie widzę poprawy, a dolegliwości ciągle występują. Zamierzam się w najbliższych dniach wybrać do dermatologa w celu konsultacji, ale to dopiero za parę dni.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

zachęcam Pana do wizyty u dermatologa - po obejrzeniu zmian będzie mógł postawić diagnozę.

Jednocześnie dobrze byłoby do czasu wizyty zastosować do mycia płyn do higieny intymnej, a po umyciu i wysuszeniu (nie - tarciu!) przemycie zmienionej okolicy kwasem bornym 2% (do kupienia w aptece). Radziłabym, aby zrezygnował Pan ze stosowania P*** -  zwłaszcza, jesli do tej pory nie przyniósł on poprawy.

Pozdrawiam