Krótkie stosunki, zbyt słaba erekcja i natychmiastowy opad członka

Krótkie stosunki, zbyt słaba erekcja i natychmiastowy opad członka u 33-latka Witam mam 33 lata i mam problem za zbyt krótkim stosunkiem z moją kobietą, który trwa zazwyczaj 2-3 minuty od momentu rozpoczęcia współżycia, a drugi to zbyt słaba i malutka erekcja i natychmiastowe opad członka. Prosza o pomoc i radę.

Dzień dobry.

Opisał Pan objawy, jednak trudno w oparciu o nie postawić prawdopodobną ich przyczynę, dlatego sugerowałbym wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam.

Witam

Problem , który pan opisał jest złożony i dotyczy zaburzeń erekcji i oraz przedwczesnego wytrysku o ile dobrze wszystko pan opisał . Natomiast podłoże czyli przyczyny mogą być wielorakie, od psychicznego nastawienia do medycznych uwarunkowań związanych z pana organizmem. Proszę poszukać seksuologa w swojej okolicy ponieważ dalsza porada musi się odbyć osobiście i wtedy można zastosować różne sposoby radzenia z problemem dotyczącym właśnie pańskiej osoby.
Pozdrawiam