Krótsza miesiączka a możliwość ciąży

Mam 21 lat, jestem dziewicą. 20 września dostałam okres a trochę ponad tydzień później spotkałam się z chłopakiem. Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że to były moje dni niepłodne. Podczas spotkaniu doszło do pettingu, bez wytrysku, jednak nie wiem czy bez preejakulatu. Partner mógł go przenieść na palcach podczas pieszczot. W październiku dostałam miesiączkę.Zawsze trwa u mnie ok 3 dni i tak było tym razem. W listopadzie również, jednak trwała krócej. Czy może to oznaczać ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu wątpliwościach proponuję zgłosić się do ginekologa. Po badaniu będzie można z większym prawdopodobieństwem stwierdzić ciążę, lub ją wykluczyć.