Krwawa wydzielina z pochwy o brzydkim zapachu

Witam. Mój problem to krwawa obfita wydzielina, śmierdząca. Towarzyszy temu ból chyba jajnika lewego. Okres mam raczej regularny.Jestem umówiona na wizytę ale chciałam zapytać co to może być i czy mogę złagodzić chociaż te dolegliwości do momentu wizyty. Dziękuję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opis może odpowiadać stanowi zapalnemu dróg rodnych np. w wyniku infekcji. Złagodzenie objawów przed wizytą u lekarza będzie utrudnione ze względu na niemożność ustalenia ich przyczyny drogą elektroniczną.