Krwawienia a przyjmowanie Clostilbegyt

Witam.W sierpniu dr zdiagnozował PCOS i brak owulacji.Miesiąc temu pierwszy raz wzięłam Clostilbegyt i owulacja w 80% wystąpiła.Martwią mnie jednak krwawienia.We wrześniubyło tak: 15.09-brunatna wydzielina,plamienie, skrzepy (17.09. przez 5dni źle brałam Clo) 19.09-żywa krew czerwona(od tego dnia dr liczył cykl) ok 1.10 owulacja 12.10-znów brunatna wydzielina, wciąż trwa,ale się kończy,żywej krwi nie było. Clo powinnam brać od 2.dn okresu z żywą krwiąTej nie było, więc kiedy mam zacząć brać Clo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie pojawiło się wyraźne krwawienie, proszę udać się do specjalisty ginekologa.