Krwawienia: co jest nie tak?

Witam. Mam 19 lat. W tamtym miesiącu normalnie miałam okres. Po tygodniu od okresu wystąpiły u mnie lekkie krwawienia przez 2 dni. W tym miesiącu miałam okres normalnie, po 28 dniach od ostatniego (nie od krwawień). Po tygodniu (teraz) znowu mam krwawienia, tylko silniejsze. Nie wiem, co się dzieje. czy to przez stosunek z chłopakiem? niedawno kochałam się z nim po raz pierwszy. Co to może być??

Witam serdecznie.
Plamienia/krwawienia w połowie cyklu mogą mieć związek z owulacją. Trwają one zazwyczaj 1-2 dni. Nie jest to powód do niepokoju.
Inną przyczyną krwawień śródcyklicznych są m.in. zaburzenia hormonalne, stany zapalne dróg rodnych, polipy. Gdyby się one nasilały lub przedłużały konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam.