Krwawienia i obfity okres po przedwczesnym porodzie

Witam 15 wrzesnia urodzilam przedwczesnie dziecko.Do tej pory mam krwawienie i mialam juz dosc obfity okres czy mam sie udac do lekarza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwawienie utrzymuje się od 15 września, to zdecydowanie proszę udać się do specjalisty ginekologa. Tak długie krwawienie może bowiem skutkować anemią i innymi powikłaniami zdrowotnymi!